Kategoria: Kuchnia

Pierwszy mój blog, który założyłam 6-7 lat temu, był własnie o gotowaniu. Wrzuciłam 2, czy 3 przepisy i zapomniałam hasła do logowania… :) Potem pojawiły się dzieci i myślałam już w kategoriach bloga parentingowego. Wraz z przebudową mojej strony postanowiłam reaktywować bloga o jedzeniu! To moje przepisy, które przywołują smak dzieciństwa. Proste i szybkie przepisy na dania, które uwielbiamy! Bez wymyślnych składników, bez podawania bezsensownych gramatur w jednostkach, z dużą liczbą zdjęć.

Gotowanie to dla mnie przyjemność. Choć czas na nie poświęcony zmienia się wprost proporcjonalnie do liczby dzieci, czyli potrawy stają się prostsze i szybsze, to zawsze stawiam na jakość i smak.

Moje przepisy na proste obiady dla całej rodziny to też taka moja prywatna książka kucharska. Żeby później dzieciom przez skype’a nie dyktować jak się robi „mamusiowy” klops, tylko wysłać linka :)

Smacznego!

Dziecko, Kuchnia

Sok z ananasa i buraka

Odkrywamy soki. Ich walory zdrowotne i smakowe. I chociaż jestem ostrożna, staram się przełamywać powoli smak jabłka z marchewką. Najpierw zdecydowałam się dodać pół buraka. Hmm nie było czuć smaku, więc ostatnio w naszym jabłkowo-marchwiowymCzytaj dalej