O mnie

 

JA jestem tą w białej bluzeczce, a ONE to cała reszta 🙂

Gdy pojawia się na świecie dziecko, wywraca Twój świat do góry nogami.

Już nic nie jest takie jak przedtem, a ty patrzysz na życie z nowej perspektywy.

Na blogu JA I CAŁA RESZTA, staram się patrzeć na macierzyństwo właśnie z innego punktu widzenia.

Czasem z perspektywy dziecka właśnie, mając w pamięci moje osobiste doświadczenia i będąc dobrym obserwatorem moich maluszków… Czasem z perspektywy zmęczonego rodzica, któremu się po prostu nie chce i marzy, by zaszyć się na jeden dzień z dala od innych istot ludzkich…

A czasem z perspektywy najszczęśliwszej osoby na świecie, która docenia jaki skarb ma w postaci zdrowej rodziny i pięknych i mądrych dzieci, dla których każdy dzień jest niesamowita przygodą.

Jeśli chcesz nasz trochę po podglądać i poznać, zapraszam na naszego FACEBOOKA, tam jesteśmy najaktywniejsi i zawsze na bieżąco.

Wejdźcie też INSTAGRAM tutaj są zdjęcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej 🙂 A na YOUTUBIE, na naszym kanale, publikuję filmiki poradnikowe i śmieszne video z naszej codzienności, wywróconej przecież do góry nogami.

(MA)

 

Mój blog z miesiąca na miesiąc ma coraz lepsze zasięgi i staje się popularniejszy. Mam ponad 5 tys. fanów na Facebooku, ponad 50 tys. wyświetleń na Youtubie i tysiąc czytelników miesięcznie na tej stronie.

Niebanalne i oryginalne treści wyróżniają ten blog spośród setek innych, dlatego jeśli chcesz dotrzeć do moich czytelników i masz dla nich wartościowy temat  – napisz do mnie na  biuro@solopr.pl

 

Komentarze

comments